Компанія "Euro Consult"

вулиця Соборна, 69
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Візова підтримка в країни Шенген зони. Інформаційна підтримка у Польщі.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Андрей Демский: (Користувач)
Не сподобалось
Andrew Bukhonok, в моєму відгуку про вашу фірму я написав усі дати: 1. Договір підписаний 16.12.15р. 2. Візу отримав 11.04.16р. 3. Завітав до вашого офісу 16.04 і попередив про дату відїзду.
Ви не уважно прочитали мій відгук і перекрутили дати, так, як вам того бажається.
Під час розмови з вами Ви мені в очі сказали, що відгуки в інтернеті про вашу фірму вам "до ...". Так чому Ви, так реагуєте на мій коментар?
Доречі, мізерну компенсацію за мої витрати, Ви пропонували не без вигоди для себе.

Відповісти:

Андрей Демский,
Андрей Демский, 
Andrew Bukhonok: (Користувач)
Сподобалось
Андрій Демський, не варто перекручувати слова собі на користь. Ви отримали візу в лютому, а зібрались їхати аж в кінці квітня. При тому навіть не попередили про це!!! Чому Ви вирішуєте, що мати візу, це означає робити як Вам задумається? Потім ставите по-факту перед своїми проблемами і навіть не намагаєтесь якось їх вирішити? Ми завжди йдемо на зустріч тим людям, котрі взагалі хоч трішки розуміють ситуацію. Всі подібні проблеми завжди вирішуються за наш рахунок, просто їх (проблеми) слід адекватно формулювати.

Відповісти:

Andrew Bukhonok,
Andrew Bukhonok, 
Andrew Bukhonok: (Користувач)
Сподобалось
Сергій, хочу зауважити, що виготовлення дозволу на працю від воєводи - не таке просте по процесу, як Вам здається! Тим більше, перша половина 2016 року була насичена змінами у польських законах та правилах видачі дозволів. Постійно вимагались якісь нові документи та довідки. Те, за що Ви заплатили, отримаєте на 100% ! Плюс компенсацій, які ми з Вами обговорювали. Так що не потрібно переживати, ми ж не відмовляємось від своїх зобов'язань!

Відповісти:

Andrew Bukhonok,
Andrew Bukhonok, 
Андрей Демский: (Користувач)
Не сподобалось
Несвоєчасне виконання фірмою своїх обов'язків. Обіцяють все зробити за 5 тижнів, а пройшло вже 4 місяці. Підписав з ними договір 16.12.15р. а візу отримав тільки 11.04.16р. Прийшов до них 16.04 і запитав чи все добре з моїм запрошенням, тому що збирався 17.04 виїхати. Мене запевнили, що все добре і я можу не торбуватися. При перетині кордону польські прикордонники мене не пропустили з поясненням, що мій виклик анульовано. Повернувшись до Хмельницького і прийшовши до фірми попросив пояснень. Директор всю проблему спихнув на свого підлеглого. Гроші за запрошення, яке є не дійсне, повертати відмовились. Винним, по їх словам, є і я, і польські прикордонники, і консульство польське, і всі решта та тільки не вони. Хочеться застерегти людей, які будуть звертатися до цієї фірми про те, що подібне може статися і з ними.

Відповісти:

Андрей Демский,
Андрей Демский, 
Людмила Лужняк: (Користувач)
Не сподобалось
Разом з подругою заключили угоду з EuroConsult на початку квітня 2017р. Зареєстрували нас і в кінці травня ми здали документи на візу. Обоє отримали відмову за пунктом "немає обгрунтування для виїзду"  у чистому паспорті. Запрошення було з польської фірми РЕКРУТАЦІЯ, яка є посередником з працевлаштування (як я уже вияснила пізніше). Думаю саме це стало підставою для прийняття консулом відмови. Нас запевнили з EuroConsult, що таке трапляється дуже рідко, але в нашому випадку 2 рази із двох - 100%. Внаслідок цього менеджер EuroConsult запропонувала, що можуть ще раз зібрати усі документи. Однак наступна реєстрація була призначена через 1,5 місяця. На більш ранній термін сказали, що знову треба платити майже таку ж суму. Тому на мій погляд спрацьовано не професійно, крім того менеджер Даша не могла відповідати на мої запитання стосовно виїзду, постійно когось кликала, консультувалась і не одноразово говорила не актуальну на сьогодні інформацію. Спілкувалась з іншими людьми, які робили у той же час візи, усім відкрили.

Відповісти:

Людмила Лужняк,
Людмила Лужняк, 
Grygoriev Alex: (Користувач)
Сподобалось
Відкривав першу бізнес візу у кінці 2015 року, підготували всі необхідні документи, зробили все вчасно, просив щоб по швидше поставили на чергу - вирішили на протязі 2х днів. Прогноз був що відкриють на 3 місяці, але завдяки правильно зробленими документами - відкрили на 1 рік. Дуже зручно та професійно. Рекомендую.

Фото візи - http://khmelnytsky.com.ua/sites/default/files/1_0.jpg

Відповісти:

Grygoriev Alex,
Grygoriev Alex, 
Елена Тихонова: (Користувач)
Сподобалось
Відкривала візу в березні 2015 року, все було добре і в строки. Зараз знов виникла така потреба, проте в офісі на Героїв Майдана виявилась зовсім інша людина -руда жінка, яка запевняла мене, що це і є Евроконсалт, але довіри не визвала і на мої питання відповідала взагалі не компетентно. На щастя гроші їй я віддати не встигла, бо в інтернеті я побачила, що Евроконсалт переїхав в новий офіс на вул. Соборну, біля площі і пішла туди. Там як і в минулий раз, підготували документи і вже є дата подачі. Дякую цій фірмі, дуже задоволена. Єдиний мінус, що інколи важко дозвонитись - постійно зайнято.

Відповісти:

Елена Тихонова,
Елена Тихонова, 
Lena Pankovska: (Користувач)
Сподобалось
Все сделали быстро,качественно, за доступную плату. Спасибо большое!

Відповісти:

Lena Pankovska,
Lena Pankovska, 
Пашка Алейник: (Користувач)
Сподобалось
Спасибо за помощь в оформлении визы! Быстро, качественно, очень круто! Сначала записали на одну дату, а потом нашли дату еще раньше, мы были очень счастливы!!!)) Всё сделали за нас! Большая Экономия времени, результат позитивный! мы бы сами не справились с этими бумажками! Еще раз спасибо)

Відповісти:

Пашка Алейник,
Пашка Алейник, 
Сергей Панчук: (Користувач)
Не сподобалось
Ожидают багато нероблят ничего. Роблят документи висим мисяцив,и ще незробили и незнають сами коли вони будуть,лутше сюди неприходити.

Відповісти:

Сергей Панчук,
Сергей Панчук, 
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі