Магазин-пекарня "Витребеньки від куми"

Витребеньки від куми
Відгуків (5)
вулиця Зарічанська, 38
вулиця Ціолковського, 10
вулиця Купріна, 54
вулиця Проскурівська, 4/3
вулиця Панаса Мирного, 18

Інформація

По-домашньому затишний магазин-пекарня «Витребеньки від куми» приваблює відвідувачів апетитними кондитерськими та хлібобулочними виробами. Тут завжди привітний персонал та неймовірний запах свіжовипечених смаколиків. Особливістю закладу є те, що ви можете стежити за процесом випікання усієї продукції магазину-пекарні «Витребеньки від куми». Також, безпосередньо в магазині-пекарні, ви можете насолодитися смачною ароматною кавою. Або ж для вас можуть приготувати каву «з собою».

Магазин пекарня «Витребеньки від куми» гостинно запрошує вас скуштувати:

  • різноманітну свіжу випічку, яку ви можете придбати одразу в крамниці;
  • випічку та короваї, які для вас спечуть на замовлення;
  • великий вибір ласощів для кенді-барів;
  • вишукані торти та тістечка;
  • та багато інших смачних ласощів.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Таня Сороката: (Друг довідника)
Сподобалось
А от у центрі біля Плази, дуже хороший персонал. Завжди щось порадять, побажають гарного дня! Приємні жінки. Спостерігала випадки хамства від покупців, на що  була дуже достойна на спокійна реакція.

Відповісти:

Таня Сороката,
Таня Сороката, 
Светлана Черная: (Користувач)
Сподобалось
Мне нравится вся выпечка, все очень вкусно. Отношение в центре идеальное, женщина на кассе очень приятная.  Спасибо, что вы есть ))

Відповісти:

Светлана Черная,
Светлана Черная, 
Світлана Власишина: (Користувач)
Сподобалось
Подобається інтер'єр, випічка смачна, цікава концепція закладу з відкритимти робочими столами. Але жіночки за тими столами постійно невдоволені, сваряться між собою. Спостерігала нещодавно на Зарічанській сварку, що жіночка, яка ліпила тісто ледь не запустила ним у продавчиню. Прибиральниця ходила як директорка мінімум.  Читаю відгуки, що дійсно з персоналом криза.

Відповісти:

Світлана Власишина,
Світлана Власишина, 
Алена Решетник: (Користувач)
Не сподобалось
На озерній в магазині - пекарні з кожним разом все менша і менша пахлава, а ціна не змінна.

Відповісти:

Алена Решетник,
Алена Решетник, 
Елена Жила: (Користувач)
Не сподобалось
Смачно і інтер'єр закладу хороший....але на рахунок персоналу, зокрема на озерній,це просто жах,не чемні жіночки,які тільки спостерігають про що люди говорять за тими столиками і переговорються між собою. Атмосфера напружена і відпочити не можливо.Вчора ми з дітьми на каву зайшли, присіли за тими столиками,нас в прямому смислі з відти вигнали, та щей прибиральниця дала по попі дитині за те що вона книжку взяла які там спеціально стоять для відвідувачів.А потім дівчина яка там працює демонстративно відкрила двері на вулицю і підперла стільцем,і нічого навіть не сказала, діти бігали роздіті без шапок. Гарне місце...але з персоналом власникам дуже не пощастило! І ще момент....прибиральниці вони ж завжди директора як мінімум! Не приємно дуже що в нас такі люди...до цивілізації нам з такими кадрами ще дуже далеко!

Відповісти:

Елена Жила,
Елена Жила,