English Express

English Express
провулок Панаса Мирного, 5/3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний
проспект Миру, 56
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 20:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Вивчення іноземної мови може знадобитися людям різних професій і різного віку. Ми подбали і про це, створивши програми навчання для дорослих і дітей, які ми проводимо як в індивідуально, так і групою.

Курси:

  • Англійської;
  • Німецької;
  • польської мов для дорослих та дітей;

Переклади.

Ми віддаємо перевагу комунікативній методиці, так як граматичні та лексичні конструкції швидше за все доводяться до автоматизму при вживанні в усному мовленні

Ми регулярно слухаємо аудіозаписи і дивимося фільми, розвиваючи сприйняття на слух і створюючи відчуття постійної присутності в мовному середовищі
Ми відразу ставимо правильну вимову і виконуємо вправи на тренування дикції, щоб ваша мова звучала максимально наближено до вимови носіїв мови.

Мова є відображенням культури, тому на уроках ми знайомимо студента з особливостями менталітету, місцевими святами, традиціями народу країни, мова якої вивчається.

Ми навчаємо читати іноземною мовою з першого заняття, паралельно тренуючи правильну вимову; з середнього рівня читаємо автентичні статті, книги, журнали та ін.

Ми намагаємось створити комфортну та сприятливу атмосферу для того, щоб вивчення іноземних мов стало не просто приємних, але й ефективним заняттям.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
English expres  Englishexpres  Englishexpress  Інгліш експрес  Інгліш експресс  Інглішекспрес  Інглішекспресс  Переклади   Курси іноземних мов   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Англійська для дітей  Англіська дешево  Англіська для підлітків  Англіська по книжкам  Англіська просто  Англіська швидко  Английский без проблем  Английский быстро  Английский для взрослых  Английский для детей  Английский для начинающих  Английский просто  Груповой английский  Изучение английского  Изучение немецкого  Куда пойти на английский  Курси англійської мови  Курси англійської мови для дітей  Курси англійської мови для дорослих  Курси німецької мови  Курси німецької мови для дітей  Курси німецької мови для дорослих  Курси польської мови  Курси польської мови для дітей  Курси польської мови для дорослих  Курсы английского  Мовна школа  Переклади  Письмові переклади  Учить английский  Хороший английский  Школа английского языка  Школа вивчення мов  Школа немецкого языка 
Показати більше