Fashion Stylist

Fashion Stylist
вулиця Панаса Мирного, 7/1

Інформація

Волосся стало схоже на солому? Воно тьмяне й ослаблене? Часте фарбування, вирівнювання та механічні пошкодження негативно впливають на зовнішній вигляд та стан нашого волосся. Для того, щоб волосся було привабливим і здоровим, потрібно забезпечити правильний догляд за ним. Вам варто використовувати якісні косметичні засоби, а також не нехтувати послугами професіоналів. Якщо ви мріє про розкішне волосся, як у «голлівудських» зірок, вам потрібно завітати до перукарні «Fashion Stylist». Тут, команда досвідчених і вправних перукарів подбає про ваше волосся і подарує йому «нове життя». Воно знову сяятиме, буде міцним та красивим і ви надовго забудете про посічені кінчики.

У «Fashion Stylist» вам професійно нададуть наступні послуги:

  • Стрижка волосся та укладка. Крім того, наші спеціалісти розкажуть вам про те, які стрижки чи зачіски є модними в поточному сезоні, порадять, яка стрижка найбільше пасуватиме вам.
  • Зачіски для того, щоб у будь-якій життєвій ситуації ви виглядали розкішно. Наші перукарі зроблять вам вишукану вечірню чи ніжу весільну зачіску або ж стильну щоденну зачіску;
  • Плетіння кіс, волосся;
  • Фарбування волосся, його колорування (мелірування, балаяж, амбре та ін.);
  • Професійний догляд за волоссям (спа-процедури для волосся, нанесення живильних масок тощо).

Крім того, у нас ви можете купити першокласну американську косметику для догляду за волоссям та для моделювання зачісок «Matrix».

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі