Малятко плюс

Малятко плюс
вулиця Вайсера, 12/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

 

В «Малятко Плюс» обслуговуються діти від народження і до 18 років.

Особливі умови створені для малечі. В поліклініці існують «Дні та години здорової дитини». Тобто, на початку кожного прийому виділяється час для здорових дітей, малят, що проходять щомісячний патронаж.

Вони ніколи не контактують з дітками, які звернулись з приводу хвороби. Таких діток оглянуть, оцінять фізичний розвиток (вага, зріст), дадуть рекомендації по догляду за дитиною, харчуванню тощо. Хворі діти теж обмежені в контакті з іншими дітьми, так як вони відвідують поліклініку в певний визначений час. Батьків з дітьми зустрінуть привітний реєстратор, цікаві іграшки та затишна атмосфера закладу. В поліклініці існує послуга – виклик лікаря додому.

Унікальним в ПП «Малятко Плюс» є те, що дітки, які збираються йти до садочку чи школи,  можуть пройти огляд у необхідних спеціалістів всього за один день. Це - повноцінний медичний огляд, і в разі необхідності дитині запропонують лікування чи певні методи профілактики. Також можна пройти щорічні медичні огляди для школярів.

Зараз є актуальним питання відвідування дітьми спортивних гуртків та секцій, тому ми створили таку послугу, як допуск дитини до занять  спортом, танцями за станом здоров’я. Дитині виміряють тиск, пульс в стані спокою та після фізичного навантаження, зроблять ЕКГ і УЗ-діагностику серцево-судинної системи і на завершення - консультація кардіолога, який визначить, чи дозволено займатись спортом, і яким.

·         Поліклініка забезпечена необхідним сучасним обладнанням. У нас  використовується  апарат УЗД експертного класу, що поєднує в собі якість світового класу та найновітніші технології. За допомогою такого апарату можна обстежити дитину з народження і діагностувати патологію всіх органів та систем дитячого організму. Нещодавно ми отримали нове обладнання для діагностики, консервативного  лікування та профілактики очних захворювань та інше обладнання, що допоможе обстежити малюка і встановити правильний діагноз, провести корекцію  зору.

 

·        Спеціалісти

·        Послуги

·        Фізіотерапія

·        Обстеження

·        Для дорослих

·        Вартість послуг

 

Поліклініка не співпрацює з аптеками та іншими фармакологічними підприємствами, у нас заборонена реклама тих чи інших медичних препаратів. Для нас кожна дитина - індивідуальна і має  право на індивідуальний підхід.

Ми часто чуємо побажання: "Головне, щоб діти не хворіли!"

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук